Jste zde:  Sklenářství Praha 4  -»  Sklenářské práce

Sklenářské práce

Zasklívání dveří

Zasklívání dveří dle požadavků provádíme přímo u zákazníka, nebo na naší provozovně na Praze 4. Na zasklívání dveří vytvoříme zdarma cenovou nabídku, na základě dodaných požadavků.

Zasklívání oken a výloh

Zasklívání oken a výloh dle požadavků provádíme přímo u zákazníka, nebo na naší provozovně na Praze 4. Na zasklívání oken a výloh vytvoříme zdarma cenovou nabídku, na základě dodaných požadavků.

Zasklívání skleníků

Zasklívání skleníků dle požadavků provádíme přímo u zákazníka, nebo na naší provozovně na Praze 4. Na zasklívání skleníků vytvoříme zdarma cenovou nabídku, na základě dodaných požadavků.

Řezání skla na míru

Provádíme řezání skla na míru dle požadavků zákazníka. Jsme schopni provést také speciální výřezy a ořezy skel.

Broušení hran

Broušení hran skleněných tabulí provádíme na naší provozovně dle dohody se zákazníkem.

Ohýbání skel

Ohýbání skel zajišťujeme dle předchozí domluvy se zákazníkem.

Vrtání skla

Provádíme vrtání skla v různých průměrech jak naší na provozovně, tak přímo u zákazníka.

Výroba zrcadel

Výrobu zrcadel provádíme dle požadavků zákazníka vč. zarámování. Zajistíme i případnou instalaci zrcadel dle speciální požadavků. ( zrcadlové stěny apod. )

Rámování obrazů a zrcadel

Provádíme rámování všech libovolných rozměrů obrazů a zrcadel. Nabízíme množství různých rámů a rámečků. Na rámování obrazů a zrcadel vytvoříme zdarma cenovou nabídku, na základě dodaných požadavků.

Výroba akvárií a výroba terárií

Výroba akvárií a terárií - dle doložených rozměrů jsme schopni vyrobit akvárium či terárium. Poradíme s výběrem skla a zajistíme rychlé zhotovení.

Pískování skla

Pískování skla je proces opracování skla, při kterém je jemným korundovým pískem otryskáno čiré sklo. Vzniká tak libovolný motiv, logo, slogan, jméno apod. Pískování skla vytváří na povrchu skla matný, mléčný povrch.

Montáže zrcadlových stěn a stropů

Montáže zrcadlových stěn a stropů provádíme jak pro bytové jednotky, tak pro prodejny, či salony. Máme zkušenosti s instalací rozměrných zrcadlových ploch. Vypracujeme zdarma cenový návrh pro montáž zrcadlových stěn či stopů.

Instalace izolačních dvojskel

Provádíme výrobu izolačních skel dle poptávky a následnou instalaci izolačních dvojskel přímo u zákazníka, včetně zaměření.

Slevový kupon
Kontakt:

Sklenářství Šplíchal
U propusti 1009/7
142 00 Praha 4 - Lhotka

 

Tel: +420 777 707 563